Biznes Mix 2022

W sobotę, 26 marca odbędzie się unikalne wydarzenie: spotkanie lokalnych przedsiębiorców z mieszkańcami Kalisza. Przyjdź na halę sportową na Łódzkiej i zobacz co lokalni przedsiebiorcy mogą zaoferować właśnie Tobie.

Stoiska firm

42

Zarezerwuj stoisko

Ilość odwiedzajacych

2435

Dla kaliszan

Wstęp wolny! Przyjdź i zobacz stoiska lokalnych firm. Poznaj oferty. 

Skorzystaj z promocji dostępnych tylko tego jednego dnia: 26 marca.

Sobota, 26 marca Hala Sportowa na ul Łódzkiej.

 

 

Stoiska firm

42

Specjalne oferty

12

SPECAJLNIE DLA KALISZAN

Oferty kaliskich firm: dla kaliszan. Ważne tylko 26 marca 2022.

 

 

STOISKO 7D

Agencja reklamy Calisia.pl – strona internetowa Twojej firmy za 100 zł netto miesięcznie przez 1 rok ( 12 rat )! Oferta dotyczy pierwszych trzech firm które podpiszą zlecenie na naszym stoisku  w dniu 26 marca 2022. 

Stoisko Giełdy Kaliskiej 

Często odwiedzacie Giełdę Kaliską? Podczas Open Mix będzie możliwość zdobycia kart upoważniających do 10 bezpłatnych wjazdów ma teren Giełdy! Łącznie do rozdania będzie 50 kart! Giełda Kaliska jest partnerem wydarzenia.

Stoisko Grupa Chenczke & Hotel Kristoff

Grupa Chenczke – Hotel Kristoff to grupa podmiotów biznesowych działających na rynku lokalnym i międzynarodowym, w wielu zróżnicowanych branżach:

– Chenczke Logistic z branży TSL oferuje szeroką gamę rozwiązań logistycznych z własną flotą.

– Specjalizuje się również w produkcji pomidorów, które uprawiane są według najnowszych technologii tj. komputerowego sterowania klimatem i nawadnianiem na podłożu wełny Grodan. Pomidory Chenczke trafiają do klientów w całej Europie, a głównie do sieci marketów LIDL.

– Chenczke to także sieć stacji benzynowych – BP i Orlen. 

Uzupełnieniem oferty jest nowoczesny obiekt hotelowy Kristoff***, usytuowany w Łaszkowie k. Kalisza. Hotel Kristoff  to idealne miejsce na przerwę w podróży biznesowej czy turystycznej. Może zagwarantować Państwu także doskonałą oprawę ekskluzywnych przyjęć okolicznościowych, nastrojowych kolacji, elitarnych spotkań biznesowych, czy niezapomnianych firmowych eventów.

Chenczke przekazuje voucher dla 2 osób na bal oraz voucher na kolacje dla 2 osób o wartości 150 zł!

Stoisko Yasumi

Yasumi – sieć Instytutów Kosmetycznych i SPA zapewni Japonię na wyciągnięcie ręki! Produkowane w Japonii maski w płachcie będzie można zakupić w spektakularnie zrabatowanej cenie! Możesz uzupełnić swoją kosmetyczkę lub zrobić zapasy na zbliżający się Dzień Mamy, zakończenie roku szkolnego czy upominki imieninowe dla koleżanek z pracy! Oprócz tego – przy zakupie bonów podarunkowych (Dzień Mamy już za chwilę!) japońska maska w płachcie w prezencie! Możesz dołożyć ją do bonu lub nagrodzić nią samą siebie. Do zobaczenia przy stoisku Yasumi!

Stoisko FORUM

Chcecie zapisać się na kurs językowy? A może sprawdzić swoje umiejętności? Szkoła Językowa FORUM specjalnie dla odwiedzających przygotowała do wygrania voucher o wartości 50 zł na wybraną usługę. Będzie można osobiście poznać misia Teddy Eddie i zrobić sobie z nim zdjęcie, odebrać zaproszenie na lekcje próbne/pokazowe, sprawdzić swój angielski i gotowość do międzynarodowego certyfikatu, kupić dowolną usługę ze zniżką (kursy, egzaminy, półkolonie, etc.) i otrzymać szczegółowe informacje na temat usług.

Stoisko StylistQ Arte

W biznesie warto dbać o swój wizerunek! Dobrze mieć doradcę w tej dziedzinie. Sylwia Olejnik i StylistqaArte ma dla Was bardzo ciekawą ofertę! Każda osoba, która zostawi na stoisku swój adres mailowy otrzyma godzinną konsultację wizerunkową za 1 zł.

Stoisko Hurtowni Elektryk  

Planujecie zakupy sprzętu elektronicznego, prace budowlane albo montaż fotowoltaiki? Hurtownia Elektryczna Elektryk podczas trwania targów będzie rozdawała specjalnie przygotowane ulotki z rabatem na swoje usługi. Osoby, które zgłoszą się po targach z ulotką otrzymają 10% rabatu na asortyment firmy elektryk oraz 10 % rabatu na usługi związane z opracowaniami z dronem w budownictwie (między innymi: model 3D) oraz energetyce (między innymi: termowizja instalacji fotowoltaicznych).

Stoisko Deal It

Czy Twoja firma jest obecna w sieci?  Deal IT przygotowało 10 bezpłatnych sesji konsultacyjnych dla firm, które chcą przenieść swój biznes do Internetu.

Stoisko Art-Focus

Open Mix to okazja by znaleźć odpowiedniego fotografa na ważną imprezę okolicznościową, rodzinną, jak ślub, komunia, urodziny, rocznica. Będzie więc możliwość poznania Art-Focus – W Art-Focus piszemy historie obrazem – fotografujemy i filmujemy wszystko co ważne. Głównie zajmujemy się fotografią rodzinną, ślubną i reklamową. Stawiamy na piękne obrazy, które mówią często więcej niż słowa. Chcemy tworzyć coś niepowtarzalnego i ponadczasowego jednocześnie. Mamy wiele okazji, żeby pisać dla Ciebie historie. Poza reportażami, możemy spotkać się na sesjach studyjnych lub plenerowych. Wykonujemy także albumy i gadżety fotograficzne. Moglibyśmy długo mówić, dlaczego fotografujemy i co możemy pięknego stworzyć razem, ale będzie lepiej jeśli odwiedzicie nas na Business mix i poznacie nas i nasze prace.

Stoisko KKS Kalisz 

Interesujecie się sportem? Oglądacie mecze piłki nożnej i gorąco kibicujecie? Będzie okazja by obejrzeć mecze na żywo na Stadionie Miejskim! KKS Kalisz przygotowało do wygrania w konkursach 12 dwuosobowych voucherów na mecz KKS Kalisz-Chojniczanka!

Dodatkowo KKS organizuje dla odwiedzających konkurs strzelania do małej bramki. Będzie można zdobyć kolejne vouchery na mecze oraz dla najmłodszych zaproszenia na darmowe treningi do Akademii KKS Kalisz. Będą to treningi piłkarskie lub bramkarskie. Na stoisku Kaliskiego Klubu Sportowego będzie okazja zobaczyć Puchar, który klub otrzymał za awans do II ligi.

Stoisko Pratt & Whitney 

Pratt & Whitney Kalisz jest największym zakładem produkcyjnym branży lotniczej w Wielkopolsce. Zatrudnia ponad 1300 pracowników specjalizujących się w produkcji komponentów i części do silników lotniczych. Obecnie firma jest głównym dostawcą Pratt & Whitney w trzech kluczowych obszarach: złożonych kół zębatych, wałów głównych silników, aparatów kierujących. Zapraszamy na stoisko Pratt& Whitney, gdzie będzie możliwość porozmawiania z rekruterkami i kierownikami produkcji oraz poznanie aktualnych ofert pracy.

Stoisko Gazeta Wyborcza Kalisz

Na Biznes Mix Open nie zabraknie również branży medialnej! Obok Calisia.pl i Radia Eska będzie Kalisz Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza z Kaliszem związana jest od początku swojego istnienia. W latach 90-tych miała już swoją redakcję w mieście. Działalność oddziału została zawieszona, a tworzeniem materiałów zajmował się poznański oddział dziennika. Od października 2021 r ponownie “gra w Kaliszu” – tak brzmiało hasło otwierające kalisz.wyborcza.pl. Jest to 33. serwisem tytułu. W redakcji pracują Agnieszka Walczak i Janusz Jaros, których wspomagają dziennikarze z Poznania. – Oczywiście, miasto cały czas jest obecne na łamach Wyborcza.pl i poznańskiej »Gazety Wyborczej«, ale teraz będziemy pisać o nim więcej i lepiej. Opowiadać historie ciekawe i dla mieszkańców Kalisza, i dla czytelników w całej Polsce. Przede wszystkim dzięki temu, że teraz mamy na miejscu korespondentów, którzy świetnie znają Kalisz, jego tajemnice i ambicje. Wiedzą, o czym rozmawiają mieszkańcy, co ich trapi, a co cieszy – mówiła w trakcie uruchomienia serwisu redaktorka naczelna poznańskiego i kaliskiego oddziału Paula Skalnicka.
Wyborcza.pl jest największym w Polsce medialnym serwisem subskrypcyjny. W światowych rankingach zajmuje 25. miejsce (wg FIPP).

W czasie Biznes Mix Open będzie można wygrać karty subskrypcyjne umożliwiające czytanie serwisu. Część treści publikowanych w internecie na kaliskiej stronie “Wyborczej” ukazuje się w druku.

Stoisko Papuciowo.pl

Papuciowo prowadzi dwa sklepy z obuwiem dziecięcym i zdrowotnym dla dorosłych. Papuciowo.pl Zdrowe Buty mieści się przy ulicy Chodyńskiego 3 w Kaliszu i dedykowany jest małym stópkom.

W ofercie znajdziemy wyselekcjonowane obuwie skórzane i tekstylne, tylko najlepszych polskich producentów. W Łapci Świat Zdrowe Buty przy ul. Zamkowej 11  znajdziesz asortyment skierowany dla najbardziej wymagających schorowanych stóp. Papuciowo dla odwiedzających swoje stoisko podczas Biznes Open Mix przygotowało karty stałego klienta. Ponadto w ramach prowadzonych konkursów będzie można wygrać 2 vouchery na kwotę 50 zł każdy.

Stoisko Komora Normobaryczna

Wizyta w Komorze Normobarycznejobejmuje sesje tlenoterapii w największej w Polsce komorze Normobarycznej, pro zdrowotne masaże relaksacyjne całego ciała, pro zdrowotne zabiegi Kobido masaż twarzy, refleksologię stóp, masaż bańką chińską, akupunkturę, hirudoterapię, terapię światłem, muzykoterapię, ozonoterapię, diagnostykę biorezonansem Diacom Freq NLS wraz z konsultacją naturopaty, porady dietetyczne bezpośrednio od dietetyka klinicznego oraz dostęp do suplementów, witamin, wody wodorowej Red-OX, a także probiotyków ziołowych. 

 

Dla pierwszych 10 osób, które odwiedzą stoisko w celu zasięgnięcia informacji odnośnie terapii lub samego obiektu przewidziane są bezpłatne wejściówki na pojedynczą 2h sesję tlenoterapii w komorze w dowolnie wybranym terminie w godzinach pracy naszego obiektu. Sesja będzie możliwa do odbycia po sobotnim wydarzeniu, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej miejsca na dany dzień i godzinę. 

Dodaj swoją ofertę specjalną