Biznes Mix 2022

WSPIERAJMY SIĘ LOKALNIE!

W sobotę, 14 maja 2022 w Kaliszu odbędzie się spotkanie lokalnych przedsiębiorców z mieszkańcami regionu. Przyjdź na Halę Sportową OSRiR w Kaliszu przy Łódzkiej i zobacz co lokalni przedsiębiorcy mogą zaoferować właśnie Tobie.

Kup reklamę na calisia.pl

Dziękujemy, że byliście na biznes mix open

PARTNERZY

Nasza misja

 

Organizatorzy Business Mix 2022: Kaliski Inkubator oraz Calisia.pl chcą pomóc w zbliżeniu lokalnych firm z mieszkańcami miasta.

Dlaczego warto?

Wydarzenie to okazja do nawiązania relacji biznesowych lokalnych firm. Odwiedzający spotkają się z lokalnymi przedsiębiorcami.

„Cudze chwalicie, swego nie znacie” – zobacz z czego nasz region może być dumny i skorzystaj z ofert specjalnych przygotowanych wyłącznie na Biznes Mix 2022.

Data

14 Maja 2022,

11:00 – 19:00

Miejsce

Hala Sportowa OSRiR,

Kalisz, ul. Łódzka 19/29

Odliczamy!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dla ludzi!

Wstęp wolny! Przyjdź i zobacz stoiska lokalnych firm. Poznaj oferty. 

Skorzystaj z promocji dostępnych tylko tego jednego dnia: 14 maja 2022.

Sobota, 14 maja 2022, Hala Sportowa OSRiR przy ul. Łódzkiej 19/29, Kalisz.

 

 

Stoiska firm

42

Specjalne oferty

12

SPECAJLNIE DLA KALISZAN

Doceniamy ludzi.

Doceniamy firmy.

Doceniamy region.

 

Region kaliski oferuje  wiele możliwości. A  przedsiębiorczość jest podstawą rozwoju miasta. 14 maja na Hali Sportowej OSRiR przy ul. Łódzkiej robimy unikalną imprezę – Biznes Mix – prezentację lokalnych firm dla mieszkańców miasta i regionu.

Poprosiliśmy każdego z wystawców, żeby przygotował na ten jeden dzień specjalną ofertę dla odwiedzających – czasami będzie to gratis do zakupu usługi, czasami znacząca zniżka, czasami dodatkowa usługa – poznajmy się nawzajem!

Przewidujemy kilkadziesiąt stoisk – na każdym coś innego dla kaliszan i mieszkańców regioniu. Można będzie też kupić rozmaite rzeczy, spróbować wyszukanych smaków i porozmawiać z niezwykłymi ludźmi.

14 maja 2022.

Bądźmy razem w Kaliszu!